[GM]Ale Abuzeaza de comenzi

In jos

[GM]Ale Abuzeaza de comenzi

Mesaj Scris de strutter la data de Sam Mai 07, 2011 7:52 am

pe 7 mai 2011 la eventul ox crusher facea inimioare langa gm ale si inca un gm nou si zicea ce fac fetele .. in fine si eu am zis ca sunt baieti mai mult ca sigur si mi-a dat mute iar apoi cand facut iara ox nu ma lasa sa joc imi dadea kickuri ca data trecuta acelas lucru mute si apoi kickuri nu mi-se pare corect sa dea kick si mute eu mi-am exprimat parerea ... oricum abuzeaza cu kicurile nu are nici un motiv sa imi dea kickuri are cv cu mine de cand am zis ca i-a furat item lu BOB|Razzor .... lucain incearca sa ii bagi mintile in cap ce o fi baiat fata etc... dupa parerea mea nu merita gm... da si tu un vot cand alegi gm ...
strutter
Fanatic Metin2King
Fanatic Metin2King

Reputatie : 80
Data de inscriere : 02/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Ro,PH,Campina

http://www.petru.webs.com

Sus In jos

Re: [GM]Ale Abuzeaza de comenzi

Mesaj Scris de Alexandra la data de Sam Mai 07, 2011 8:00 am

oKE AM si eu ceva de zis, desi nu ar trebui sa imi bat capul cu tine,

este adevarat, a fost eventul ox , iar crusher era langa noi zicand '' ce faceti fetele '' iar tu ai inceput sa zici '' nu sunt fete ma , sunt sigur de asta '' nu crezi ca te crezi putin cam mare in gura? dece te legi tu de mine si ameerah , mai exact dece te legi de sex-ul nostru?

se pare ca nu prea sti ce inseamna un game master, in loc sa zici ' multumesc gm ca miai dat doar mute 5 ore ' tu vi si faci alte acuzati .

o sa o rog si pe ameerah sa treaca pe aici findca a fost de fata .

sa iti zic si ce inseamna un game master

GM ( game master ) se ocupa de game play-ul jocului, face eventuri , baneaza hackeri , si da mute la celor care vorbesc urat . nu suntem playeri cum esti si tu, si avem drepturi mai mari ca Voi .

P.S: ai primit un singur kick din partea mea din cauza ca ai facut shop si ai inceput sa faci acuzati care nu sunt adevarate . Wink

Alexandra
Nou venit
Nou venit

Reputatie : 22
Data de inscriere : 01/05/2011
Localizare : Sighisoara

Sus In jos

Mesaj Scris de strutter la data de Sam Mai 07, 2011 8:12 am

1 am zis doar : sunt baieti sigur. nu incerca sa dramatizezi
2 nu e o jignire e o parere
3 nu mi-ai dat daor 1 kick ci mai maulte ca si data trecuta
4 nu e prima data cand abuzezi de comenzi eu inteleg ca ai o "prietenie" cu lucian si ca profiti din asta dar nu cred ca ar rebuie sa abuzezi si de noi "playeri" gandestete mai bine cand iei o decizie si nu mai face pe desteptu(a) ca e doar un joc si moare nimeni dak mi-ai dat mie gag doar arata ce fel de persoana esti si parerea mea si a multi altore e destula de rea fata de tine pacat ca nu folosesc multi forumul sa zica si ei parerea lor..
strutter
Fanatic Metin2King
Fanatic Metin2King

Sus In jos

Dreptate..

Mesaj Scris de CZ1K la data de Sam Mai 07, 2011 8:28 am

Strula te inteleg pana la urma o "prietenie" se destrama si nu va mai fi membru al staff-ului ... Fac o gluma si ban 3saptamani , mute 90 ore ... nici miaunet de pe oficial nu mia dat ban pt asha ceva...
CZ1K
Nou venit
Nou venit

Reputatie : 36
Data de inscriere : 05/05/2011

Sus In jos

......

Mesaj Scris de strutter la data de Sam Mai 07, 2011 8:29 am

CZ1K a scris:Strula te inteleg pana la urma o "prietenie" se destrama si nu va mai fi membru al staff-ului ... Fac o gluma si ban 3saptamani , mute 90 ore ... nici miaunet de pe oficial nu mia dat ban pt asha ceva...
ale abuzeaza asta e ideea...
strutter
Fanatic Metin2King
Fanatic Metin2King

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexandra la data de Sam Mai 07, 2011 8:35 am

ai zis ' nu sunt fete ma , sunt sigur de asta ' deci am considerat ca este o jignire din cauza asta ai primit mute 5 ore, de aceiasi parere a fost si ameerah . pana la urma nu ai nici un drept sa te legi de sex-ul unui GM.

roaga playeri sa intre pe forum sa isi dea parerea, ( nu dau importanta dar daca iti face placere , drum bun )

[GM]Ameerah o sa confirme din ce am zis eu mai sus, pentru ca a fost de ' fata ' pe langa alti 70 playeri .

O dovada din ce cauza ai primit kick la event :

e pentru ca tu faci shop-uri, in care acuzi fara drept, nu e prima data .

CZ1K @
vad ca te bagi fara rost , o sa te calmez eu poftim:

gluma asta sa o faci cu alcineva nu cu mine , oke? Smile sa nu te mai bagi fara rost .

Ultima editare efectuata de catre bubu12 in Sam Mai 07, 2011 8:55 am, editata de 1 ori

Alexandra
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Omg..

Mesaj Scris de CZ1K la data de Sam Mai 07, 2011 8:37 am

Dar de cand esti in breasla cu mine ??? orcum bine ca nu ai vazut alceva Smile) in fine acum asta ee ca nu am jucat nici 2 saptamani pe el si am luat ban 3 saptamani lol! Cred ca ma apuc de altul ... Suspect

Ultima editare efectuata de catre CZ1K in Sam Mai 07, 2011 8:39 am, editata de 1 ori
CZ1K
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexandra la data de Sam Mai 07, 2011 8:37 am

poza e facuta de un membru din breasla ta .. Smile si primita prin Pm pe forum

Alexandra
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de CZ1K la data de Sam Mai 07, 2011 8:39 am

Tradatorii eu nam dat poze cand te injurau Mad de acum stiu ce fac X(
CZ1K
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexandra la data de Sam Mai 07, 2011 8:49 am

cat despre ' prietenie ' nu intelegeti gresit, eu nu am luat GM pe prietenie , il cunosc pe lucian decat virtual , nu si REal , am luat pe merit Smile

dar ori cum toti care iau mute sau ban , intrun final vin cu acuzati .. sperand sa imi scoata gm-ul si sa fie dezbanati , nu esti primul . mai tarziu sau maine va intra ameerah sa iti confirme si ea , referitor la reclamatia lui strruter .

Ultima editare efectuata de catre bubu12 in Sam Mai 07, 2011 8:54 am, editata de 1 ori

Alexandra
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de CZ1K la data de Sam Mai 07, 2011 8:52 am

Am spus ca ma supar sau sa iti fie luat postul ? am spus ca prieteniile se destrama si chiar nu ma intereseaza de cont pentru ca nu mai era nimic de facut nu se mai pot face bani .. si + ca in 3 saptamani se vor face noi update-uri si atunci vei face bani mai rpd speram bounce si cand voi reveni o sa recuperez ... auzi dar nu iei spaga ?? sa scoti ban-ul mai devreme scratch
CZ1K
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de strutter la data de Sam Mai 07, 2011 8:54 am

ale nu mai dramatiza sa ai motiv am zis doar : am zis doar sunt baieti mai mult ca sigur nu ca sunt baieti ma dar oricum ideea e ca eu nu vorbeam cu tine si ca imi exprim parerea eu nu am de unde sa stiu dak esti fata sau baiat in realitate asa ca am libera exprimare se vede ca ai 14-15 ani un pustan care a primit gm si se crede zeu sunt multi ca tine si partea proasta e ca li-se urca la cap eu nu mai am nimic de zis.... e cuvanta meu impotriva cuvantului tau logic ca tie iti da dreptate toti chiar dak ai sau nu dereptate ... osa joc cat mai joc si ma las de metin si osa plece multi odata cu mine .. osa vezi Wink
strutter
Fanatic Metin2King
Fanatic Metin2King

Sus In jos

Mesaj Scris de [WAR]sT la data de Sam Mai 07, 2011 9:21 am

Mai Alin nush ce te vaiti atata pentru un mut de 5 h ????????? la ce te ajuta ? crezi k BuBu iti scoate mut daca faci asa ??????????????? DAca tia dat mut inseamna ca a avut un motiv credema ca nu se da mute sau BAN degeaba pe ochi frumosi sau nush ce .......... + ca bubu are dreptate ... eram si eu acolo ........ Very Happy SPER Sa va intelegeti VOI ^_^

[WAR]sT
Nou venit
Nou venit

Reputatie : 8
Data de inscriere : 22/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de CZ1K la data de Sam Mai 07, 2011 9:42 am

Clar nu mai ma bag decat sa iau permanent ... >,<
CZ1K
Nou venit
Nou venit