cont blocat

In jos

cont blocat

Mesaj Scris de Motanitza01 la data de Dum Mai 01, 2011 2:30 am

am vazut ca aici nu se vb despre conturi blocate,dar am sa incep eu
spune cu ce am gresit ca sm stat map1 si cautam un glob
zimi si mie dc am luat bann(motivul:|)

Motanitza01
Nou venit
Nou venit

Reputatie : 7
Data de inscriere : 01/05/2011

Sus In jos

Re: cont blocat

Mesaj Scris de eminem07 la data de Dum Mai 01, 2011 7:06 am

Ai fost prinsa cu cod pe hbjhyuiosjdu in comversatia purtata cu tine ai recunoscut ca ai un cont mai mare cu numele Motanitza, (Prin detaliile oferite despre el am ajuns la concluza ca erea intradevar contu tau
te-am banat si pe Motanitza doarece folosind un heck pe un cont mai mic il avantajesi int-un fel sau altul pe cel mare cu iteme bani etc

eminem07
Nou venit
Nou venit

Reputatie : 15
Data de inscriere : 05/04/2011

Sus In jos

doamnee

Mesaj Scris de Motanitza01 la data de Lun Mai 02, 2011 4:38 am

mai nu este adevart am doar contul ala motanitza
orice putea spune ca are cont pe numele asta ma cunoaste ff multa lume dupa cum ma lupt cu ei......

si eu pot spune de ex ca sunt db,stone astia de lvl mare Neutral
daca vrei sa te lamuresti ca nu am hack intreabal pe [WAR]Stone daca am hack suntem prieteni si ma cunoaste.

Si se da bann daca esti prins cu hack nu stand in map1 si cautand in disperare un glob ca sa fac posedata +9:|
asta nu mi se pare corent delock Sad

Motanitza01
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

[GM]Ale Abuzeaza de comenzi

Mesaj Scris de strutter la data de Lun Mai 02, 2011 7:56 am

//

Ultima editare efectuata de catre Alexandra in Sam Mai 07, 2011 11:31 am, editata de 1 ori (Motiv : posteaza unde trebe)
strutter
Fanatic Metin2King
Fanatic Metin2King

Reputatie : 80
Data de inscriere : 02/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Ro,PH,Campina

http://www.petru.webs.com

Sus In jos

Mesaj Scris de eminem07 la data de Lun Mai 02, 2011 9:59 am

imi asum decizia luat pentru banare lui Motanitza va voi posta mai jos poze cu discutia dintre noi care dupa parerea mea imi sustine decizia luata

https://2img.net/h/i1133.photobucket.com/albums/m581/wolverine71/motanitza2.jpg

https://2img.net/h/i1133.photobucket.com/albums/m581/wolverine71/motanitza-1.jpg

https://2img.net/h/i1133.photobucket.com/albums/m581/wolverine71/motanitza1-1.jpg

Dupa cum puteti vedea in ultima poza dupa comunicare vesti ca a fost banata ia iese din joc cel mai probabil pentru a verifica cele spuse de mine + ea mai recunoaste ca a mai avut un cont cu numele Columbia care din cate stiu a fost banat si el din acelas motiv a mai dezvaluit lvl caracterului Motanitza cat si al caracterului Columbia lvl care sa potrivit cu spusele ei
fapt care dovedeste ca contul Motanitza apartinea intradevar jucatorului hbjhyuiosjdu

Dupa cum am sustinut si mai sus imi asum decizia luat ramane ca [GA]Lucian sa isi expuna punctul de vedere si anume ramane sau nu banat si al 2 lea cont

va multumesc ca ati avut rabdare sa ma ascultati
va doresc o seara placuta si imi cer scuze daca am gresit cu ceva prin deciziile luate
eminem07
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

............

Mesaj Scris de strutter la data de Lun Mai 02, 2011 10:35 am

eminem07 a scris:imi asum decizia luat pentru banare lui Motanitza va voi posta mai jos poze cu discutia dintre noi care dupa parerea mea imi sustine decizia luata

https://2img.net/h/i1133.photobucket.com/albums/m581/wolverine71/motanitza2.jpg

https://2img.net/h/i1133.photobucket.com/albums/m581/wolverine71/motanitza-1.jpg

https://2img.net/h/i1133.photobucket.com/albums/m581/wolverine71/motanitza1-1.jpg

Dupa cum puteti vedea in ultima poza dupa
comunicare vesti ca a fost banata ia iese din joc cel mai probabil pentru a verifica cele spuse de mine + ea mai recunoaste ca a mai avut un cont cu numele Columbia care din cate stiu a fost banat si el din acelas motiv a mai dezvaluit lvl caracterului Motanitza cat si al caracterului Columbia lvl care sa potrivit cu spusele ei
fapt care dovedeste ca contul Motanitza apartinea intradevar jucatorului hbjhyuiosjdu

Dupa cum am sustinut si mai sus imi asum decizia luat ramane ca [GA]Lucian sa isi expuna punctul de vedere si anume ramane sau nu banat si al 2 lea cont

va multumesc ca ati avut rabdare sa ma ascultati
va doresc o seara placuta si imi cer scuze daca am gresit cu ceva prin deciziile luate
vad ca nu s-a comentat nimic de problema mea
strutter
Fanatic Metin2King
Fanatic Metin2King

Sus In jos

Mesaj Scris de eminem07 la data de Lun Mai 02, 2011 12:01 pm

strutter sincer sa fiu nu prea am inteles ce ai spus si totusi nu vad ce legatura ar avea cele supuse de tine cu cuntestatia lui Motanitza01

io zic sa incerci sa iti mai expui inca odata nemultumirea si de data aceasta sa incerci sa fi mai clar si pote sa iti faci un topic al tau

eminem07
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de OvYdiW la data de Lun Mai 02, 2011 7:38 pm

Eo cunosc pe tot metinul! In joc sant OvYdiW ca si aici Razz iar asta care a zis ca a dat ban cred ca stiu cum se numeste 99%!
Dar acest personaj nu e GM/GA/SGM nu e nimic Neutral Deci cum sa dea asta banuri daca nu are grad sau nu are nimic?
Lucian ai putea sa ne lamuresti?
OvYdiW
Avansat Metin2King
Avansat Metin2King

Reputatie : 158
Data de inscriere : 06/04/2011
Varsta : 107
Localizare : RoMaNiA

Sus In jos

Mesaj Scris de eminem07 la data de Mar Mai 03, 2011 12:59 am

daca tu sti cine sunt insemna ca ai avut o problema cu mine deoarece nimeni in afara de cei banati de mine nu stiu ca pot face asta
asa ca te sfatuiesc ca data viitoare sa iti alegi cu mai mare grije cuvintele pentru a nu se pune niste semne de intrebare asupra corectitudini tale in joc
eminem07
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de strutter la data de Mar Mai 03, 2011 1:12 am

eminem07 a scris:daca tu sti cine sunt insemna ca ai avut o problema cu mine deoarece nimeni in afara de cei banati de mine nu stiu ca pot face asta
asa ca te sfatuiesc ca data viitoare sa iti alegi cu mai mare grije cuvintele pentru a nu se pune niste semne de intrebare asupra corectitudini tale in joc
eu?Smile
strutter
Fanatic Metin2King
Fanatic Metin2King

Sus In jos

pffffff

Mesaj Scris de Motanitza01 la data de Mar Mai 03, 2011 1:24 am

iti mai zic inca o data nu am hack si ce sa fac cu hackul dupa cum am vazut in poze la bo ......

sumbata seara cam pe la vreo 23 seara ma sunat in priten ca dc ii cer itm lui la mn:) si eam zis ca eu nu sunt logata pe metin la ora aia.....
dupa vreo 5 min am intrat si eu pe server am gasiti o ninja cu numele de Motanita:)

si am purtat o discutie cu ea si printre altele mia zis ca sai dau itm mele la ea daca vrea sa ma scape de ban:((.... si am inceput sa rad si a zis ca o sa regret ca nu ii dau itm.
mia zis si numele cum imi este de la columbia si lvl tot ca si pe contu asta care mi leati blocat:(

si din cauza ea care isi ban un cont si se da ca sunt eu ca sa ceara itm:((

simi ce sa fac? ca in ziua aia miam fost si facuta posedata si lamele neinsufletite:((

Motanitza01
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de OvYdiW la data de Mier Mai 04, 2011 9:36 am

Nu nu am avut probleme cu tn Very Happy Dar cunosc Look`ul Very Happy
Si freza aia..nici 1 ninja inafara de tn nu mai avea freza daia albastra Very Happy Very Happy
Si te-am vazut si ca aveai armura de lv41+9 si nu mai are si alt ninja de aia Wink
Dar tot nu inteleg cum ai blocato u pe motanitza Neutral
OvYdiW
Avansat Metin2King
Avansat Metin2King

Reputatie : 158
Data de inscriere : 06/04/2011
Varsta : 107
Localizare : RoMaNiA

Sus In jos

:|

Mesaj Scris de Motanitza01 la data de Mier Mai 04, 2011 6:56 pm

ce freza mah??
armura aia era posedata o au o gramada se face din otelu + 9 si aia albastre care se numeste posedata se face king:))

uitate ca au mult si podedata si king .... trebuie doar sa sti sa joci:|

Motanitza01
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

1

Mesaj Scris de Motanitza01 la data de Joi Mai 05, 2011 5:13 am

aaa si era sa uit ms gm ca miam dat bann asa dand cu presupusul:|

Motanitza01
Nou venit